სიახლეების არქივი28 სექტემბერი , 2017
მასწავლებელთა პროფესიული განვითარების ეროვნული ცენტრი საქართველოს საგანმანათლებლო ტექნოლოგიების კონფერენციაში მომხსენებლად გამოსვლის მსურველთა რეგისტრაციას აცხადებს. ყოველწლიური, რიგით მეოთხე, კონფერენცია მიმდინარე წლის 16-17 დეკემბერს ჩატარდება.
კონფერენცია მიზნად ისახავს ტექნოლოგიების სფეროში მიმდინარე თანამედროვე ტენდენციების შესახებ დაინტერესებული მხარეების ინფორმირებას, ტექნოლოგიების სასწავლო პროცესში გამოყენების საუკეთესო პრაქტიკისა და გამოცდილების გაცნობასა და გაზიარებას.
კონფერენციაში მონაწილეობის მიღება შეუძლიათ მასწავლებლებს, ექსპერტებს, უნივერსიტეტის წარმომადგენლებსა და საგანმანათლებლო ტექნოლოგიების სფეროში მოღვაწე ორგანიზაციებს.
კონფერენციაზე მომხსენებლად გამოსვლის მსურველებმა რეგისტრაცია უნდა გაიარონ კონფერენციის ვებ-გვერდზე: http://getc.ge/ge/register 2 ოქტომბრიდან -22 ოქტომბრის ჩათვლით.
კონფერენციაზე მონაწილეთა რეგისტრაცია მასწავლებელთა პროფესიული განვითარების ეროვნული ცენტრის ვებგვერდზე მოგვიანებით გამოცხადდება.

News ArchiveSeptember 28, 2017
The National Center for Teacher Professional Development announces the registration of applicants to be speakers at the Georgian Educational Technology Conference. The 4th annual conference will be held on December 16-17.
The conference aims to inform interested parties about current trends in the field of technologies, inform and share the best practices and experiences of how to use technologies in the learning process.
Teachers, experts, university representatives and organizations working in educational technologies are eligible to participate in the conference.
Those who wish to deliver a speech at the conference must register on the conference website: http://getc.ge/ge/register from October 2 to October 22.