„სკოლის მართვისა და ლიდერობის კონფერენციაზე“ მომხსენებელთა რეგისტრაცია ცხადდება
მასწავლებელთა და სკოლის დირექტორთა პროფესიული განვითარების პროექტი" 2018 წლისსკოლის მართვისა და ლიდერობის კონფერენციაზე მომხსენებელთა რეგისტრაციას აცხადებს.
სკოლის მართვის და ლიდერობის ყოველწლიური კონფერენციის ორგანიზატორია სსიპ მასწავლებელთა პროფესიული განვითარების ეროვნული ცენტრი და მიზნად ისახავს სკოლის მართვის და ლიდერობის მიმართულებით საუკეთესო პრაქტიკის გაზიარებას.
კონფერენცია კიდევ ერთი საშუალებაა სკოლის დირექტორების პროფესიული განვითარებისათვის და მოსწავლეზე ორიენტირებული სკოლის გარემოს მართვის გასაუმჯობესებლად. კონფერენციის ფარგლებში სკოლის დირექტორებს ეძლევათ შესაძლებლობა, გააცნონ და გაუზიარონ საკუთარი მიღწევები კოლეგებსა და ფართო საგანმანათლებლო საზოგადოებას.
კონფერენციის მომხსენებელი შეიძლება იყოს საქართველოს საჯარო სკოლის მოქმედი დირექტორი. კონფერენციაზე მოხსენებით გამოსვლის მსურველები 2018 წლის 24 იანვრიდან 28 თებერვლის ჩათვლით უნდა დარეგისტრირდნენ შემდეგ ბმულზე: https://goo.gl/forms/fRMuYCvUQYL93Xy92 და მითითებულ ვადებში გამოაგზავნონ ქვემოთ მოთხოვნილი ფორმების დაცვით შესრულებული მოხსენების აბსტრაქტი შემდეგ ელექტრონულ ფოსტაზე:  laacademyconference@gmail.com

Project of Teachers and School Principals Professional Development announces the registration of speakers for the "School Management and Leadership conference 2018".
The annual “School Management and Leadership Conference” organized by the LEPL Teacher Professional Development National Center is aimed at sharing best practices in school management and leadership.
The Conference is another way of professional development of school principals and improvement of management of student-oriented environment in schools. Within the framework of the conference, school directors will be given the opportunity to introduce and share their achievements with colleagues and the broader educational community.
Any public school director across Georgia is eligible to speak at the conference. Those interested to present their reports at the conference should register from 24 January to 28 February 2018 on the following link: https://goo.gl/forms/fRMuYCvUQYL93Xy92 and send an abstract prepared in compliance with the provided form within the specified deadline to the following e-mail: laacademyconference@gmail.com