პროგრამის „eTwinning“-ის ფარგლებში საერთაშორისო სემინარებსა და კონფერენციებში მონაწილეობის მისაღებად კონკურსი ცხადდება
სიახლეების არქივი08 ივნისი , 2017
მასწავლებელთა პროფესიული განვითარეის ეროვნული ცენტრი, პროგრამის „სკოლის მასწავლებელთა ონლაინ სისტემაში ჩართვა და დამეგობრება ევროპის ქვეყნების მასწავლებლებთან” (eTwinning Plus) ფარგლებში საერთაშორისო კონფერენციებსა და სემინარში მონაწილეობის მისაღებად შესარჩევ კონკურსს აცხადებს.
კონკურსში მონაწილეობის მიღება შეუძლიათ e-Twining-ის პროგრამაში დარეგისტრირებულ მასწავლებლებს, რომლებიც ფლობენ ინგლისურ ენას, არიან ინგლისური ენის მასწავლებლები ან აქვთ ენის ცოდნის დამადასტურებელი სერთიფიკატი. შერჩეული მასწავლებელები გამოცდილების გაზიარებისა და საუკეთესო პრაქტიკის გაცნობის მიზნით 2017 წლის მანძილზე გაემგზავრებიან ევროპის სხვადასხვა ქვეყნებში საერთაშორისო კონფერენციებსა და სემინარებზე დასასწრებად.
კონკურსში მონაწილეობის მიღების მსურველებმა ელექტრონულ ფოსტაზე:  etwinningplusgeo@tpdc.ge  გამოაგზავნეთ:
• თქვენი ავტობიოგრაფია (CV)
• პროექტის რეფლექსია - მასწავლებელი etwinning-ის პორტალზე მის მიერ გახორციელებული პროექტებიდან ირჩევს ერთ-ერთს და აქტივობების დამადასტურებლად უთითებს თვინსფეისის ლინკებს. პროექტის რეფლექსია უნდა პასუხობდეს შემდეგ კითხვებს

Competition for participation in international seminars and conferences within the program "eTwinning"
News ArchiveJune 08, 2017
The National Center for Teacher Professional Development has announced the competition for participating in international conferences and seminars within the program "School Teachers Online System Involvement and Collaboration with Teachers of European Countries" (eTwinning Plus).
The teachers who are registered in the e-Twining program, who are fluent in English language, are English language teachers or possess the language certificate are eligible to participate in the competition. Selected teachers will travel to attend international conferences and seminars in various European countries in 2017 in order to share their experiences and best practice.
Those who wish to take part in the competition, please send to the following e-mail address:  etwinningplusgeo@tpdc.ge
• CV
• Project reflection - the teacher must choose one of his/her projects implemented on the e-Twinning portal and indicate the Twinspace links to prove the activities. The project reflection should answer the following questions