საგანმანათლებლო ტექნოლოგიების კონფერენცია
მასწავლებელთა პროფესიული განვითარების ეროვნული ცენტრი საქართველოს საგანმანათლებლო ტექნოლოგიების კონფერენციაში მომხსენებლად (პოსტერების სესია) გამოსვლის მსურველთა რეგისტრაციას აცხადებს. ყოველწლიური, რიგით მესამე, კონფერენცია მიმდინარე წლის 19-20 ნოემბერს ჩატარდება.
კონფერენცია მიზნად ისახავს ტექნოლოგიების სფეროში მიმდინარე თანამედროვე ტენდენციების შესახებ დაინტერესებული მხარეების ინფორმირებას, ტექნლოგიების სასწავლო პროცესში გამოყენების საუკეთესო პრაქტიკის გაცნობას და გამოცდილების გაზიარებას, ასევე, ახალი კონტაქტების დამყარების ხელშეწყობას.
კონფერენციაში მონაწილეობის მიღება შეუძლია დაწყებითი, საბაზო და საშაულო საფეხურის სხვადასვა საგნის მასწავლებლებს, სკოლის ადმინისტრაციის, უნივერსიტეტის, მთავრობისა და ისტ კომპანიების წარმომადგენლებს.
კონფერენციაზე მომხსენებლად (პოსტერების სესია) გამოსვლის მსურველებმა რეგისტრაცია უნდა გაიარონ კონფერენციის საიტზე getc.ge 26 სექტემბრიდან 10 ოქტომბრის ჩათვლით.
კონფერენციაზე მონაწილეთა რეგისტრაცია მასწავლებელთა პროფესიული განვითარების ეროვნული ცენტრის ვებგვერდზე მოგვიანებით გამოცხადდება.

Educational Technology Conference
The National Center for Teacher Professional Development announces registration for speakers (Poster Session) at the Conference of Educational Technologies. The third annual conference will be held on November 19-20.
The conference aims to inform interested parties about the modern trends in the field of technologies, introduce the best practices of applying the technology in the educational process and share experience, as well as promote the establishment of new contacts.
The conference is open for primary, basic and intermediate grade different subject teachers, school administrations, representatives of universities, the government and ICT companies.
Those interested to be speakers at the Conference (poster session) should register on the conference website www.getc.ge from September 26 to October 10.
The registration of participants for the conference will be announced later on via the website of the National Center for Teacher Professional Development.