2011-2014 წლებში სქემაში ჩართული მასწავლებლებისთვის კრედიტქულების მინიჭების პროცესი 25 დეკემბერს დასრულდება
სიახლეების არქივი24 დეკემბერი , 2015
2011-2014 წლებში მასწავლებელთა პროფესიული განვითარების სქემაში ჩართული მასწავლებლებისთვის კრედიტქულების მინიჭების პროცესი მასწავლებელთა პროფესიული განვითარების ეროვნული ცენტრის დირექტორის ბრძანებით განსაზღვრულ ვადაში 25 დეკემბერს 18:00 საათზე დასრულდება. შესაბამისად, მასწავლებლები საბოლოო შედეგს კრედიტქულების ჯამური რაოდენობის სახით სწორედ ამ დროს შეიტყობენ.
ამის შემდეგ მასწავლებლებს შესაძლებლობა ექნებათ შეფასების შედეგების შესახებ საჩივრით მიმართონ მასწავლებელთა პროფესიული განვითარების ეროვნული ცენტრის დირექტორს 2015 წლის 28 დეკემბრიდან - 2016 წლის 8 იანვრის ჩათვლით, eflow-ს სისტემის საშუალებით. საჩივარს საპრეტენზიო კომისია განიხილავს.

The credit granting procedure is due on December 25 for Teachers involved in “Teacher Induction, Professional Development and Career Advancement Scheme” in 2011-2014
News ArchiveDecember 24, 2015
The credit granting procedure is due on December 25, at 18:00 for teachers involved in  “Teacher Induction, Professional Development and Career Advancement Scheme” in 2011-2014 based on TPDC Director decree. Teachers will get information on accumulated credit scores by  this time.
Teachers will have right to appeal to the TPDC Director from December 28, 2015 to January 8, 2016 via the  eflow system. The  appeals will reviewed by the appeal committee.