მრავალშვილიან პედაგოგს დედის დღე მიულოცეს
საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების მინისტრის მოადგილემ და სამინისტროს მასწავლებელთა პროფესიული განვითარების ეროვნული ცენტრის დირექტორმა 180-ე საჯარო სკოლის მრავალშვილიან პედაგოგს დედის დღე მიულოცეს და საჩუქრები გადასცეს.
თამარ დათაშვილი  14 წელია 180-ე  საჯარო სკოლის ქართული ენისა და ლიტერატურის მასწავლებელია. იგი სერტიფიცირებული პედაგოგია და აქტიურად არის ჩართული კონფერენციებში, სემინარებსა თუ ტრენინგებში. თამარ დათაშვილს 4 მცირეწლოვანი შვილი ჰყავს.
მასწავლებელთა პროფესიული განვითარების ეროვნულმა ცენტრმა მრავალშვილიან პედაგოგს საჩუქრებთან ერთად კვალიფიკაციის ასამაღლებელი დამხმარე სახელმძღვანელოებიც გადასცა.

Mother’s Day for teachers – mothers of many children
Deputy Minister of The Ministry of Science and Education Lia Gigauri and Head of Teachers Professional Development Center Gia Mamulashvili wished a happy Mother’s day to a teacher form Public School 180 who is a mother of a large family and presented gifts to her.
Tamar Datashvili has been a teacher of Georgian Language and Literature for 14 years. She is a certified teacher and is actively involved in conferences, seminars and trainings. Tamar Datashvili has four children.
National Center for Teacher Professional Development presented auxiliary materials intended to raise qualification.