ინკლუზიური განათლების ხელშეწყობის პროგრამის ფარგლებში მასწავლებლების, მშობლებისა და ინკლუზიური განათლების სპეციალისტებისთვის ინდივიდუალურ კონსულტირებაზე რეგისტრაცია ცხადდება
ანონსების არქივი16 მარტი , 2017
მასწავლებელთა პროფესიული განვითარების ეროვნული ცენტრი ინკლუზიური განათლების ხელშეწყობის პროგრამის ფარგლებში ინდივიდუალურ კონსულტირებაზე რეგისტრაციას აცხადებს, რაც მასწავლებლების, მშობლებისა და ინკლუზიური განათლების სხვა სპეციალისტებისთვის კონკრეტული მოსწავლის/მოსწავლეების საგანმანათლებლო საჭიროებებთან დაკავშირებით კონსულტაციების გაწევას გულისხმობს.
მასწავლებელთა პროფესიული განვითარების ეროვნული ცენტრის კონსულტანტი განახორციელებს ვიზიტს სკოლაში, ადგილზე შეისწავლის და შეაფასებს სიტუაციას, გაგიწევთ კონსულტაციას სასწავლო პროცესის დაგეგმვასთან დაკავშირებით, ხოლო საჭიროების შემთხვევაში დაგეხმარებათ გეგმის განხორციელებაშიც. გარდა ამისა, კონსულტანტი შეხვდება და საჭიროების შემთხვევაში იმუშავებს ყველა მასწავლებელთან და სპეციალისტთან, ვინც ასწავლის ბავშვს ან მუშაობს მასთან.

Registration announced for individual counseling of teachers, parents and inclusive education specialists within the inclusive education promotion program
Announcements ArchiveMarch 16, 2017
National Center for Teacher Professional Development has announced the registration for individual counseling within the inclusive education promotion program that includes provision of consultations for teachers, parents and other specialists of inclusive education on specific pupil’s / student’s educational needs.
The TPDC consultant will visit the school, investigate and evaluate the situation on the ground, consult you on planning of teaching process, and if necessary help in implementing the plan. In addition, the consultant will meet and if necessary, work with all teachers and specialists who teach or work with the child.